Subscribe Us

custom_html_banner1

Tayna shëtit natën, në “qytetin e mëkateve”Tayna po shijon suksesin e këngës “Qe qe” ku erdhi si një latine seksi dhe “përvëlues”.

Por, menjëherë pas lansimit të këngës, reperja e njohur është nisur drejt Amerikës për pushime.

E, nga atje nuk kanë munguar as postimet e shumta të reperës që vazhdimisht rrëmbejnë vëmendjen e adhuruesve dhe mediave.

Pas Çikagos, Tayna sot ka vizituar Las Vegasin i njohur ndryshe edhe si “Qyteti i mëkateve”.

Reperja prizrenase ka sjellur imazhe teksa shihet duke shëtitur rrugëve të Las Vegasit e veshur në të shkurta duke vënë në pah format e saj të përkryera të trupit.

“Qyteti i mëkateve”, ka shkruar Tayna sipër fotografive.