Subscribe Us

custom_html_banner1

Nicole Scherzinger vazhdon të shfaqet atraktive nga pushimet


 Nicole ka treguar edhe njëherë format e përkryera trupore.

Këngëtarja e njohur, Nicole Scherzinger, është duke i shijuar pushimet me të dashurin e saj Thon Evans.

Nga atje, 42-vjeçarja po ndan imazhe nga më të ndryshmet dhe sigurisht se po mahnit

 të gjithë me format trupore.

Së fundmi Nicole e ka publikuar një video në të cilën shfaqet duke u hedhur në det e

 më pas ka pozuar joshëse edhe më pas, kështu imazhin e ka ndarë me ndjekësit po 

ashtu.

Ka kohë që ajo i ka nisur pushimet madje edhe ditëlindjen e ka festuar në bregdet.