Subscribe Us

custom_html_banner1

Ceca e quajti “vogëlushe”, por këngët e albumit të Duas u dëgjuan 2 miliardë herë

Dje (e mërkurë) këngëtarja lajmërojë me anë të një statusi se këngët e albumit të saj “Future Nostalgia” janë klikuar dhe dëgjuar online më shumë se dy miliardë herë.

“Më shumë se dy miliardë dëgjime të këngëve të albumit tim ‘Future Nostalgia’. Në vetëm katër muaj ajo po e bën namin. Jam shumë krenare për këtë rekord”, ka shkruar Dua në postimin e saj.

Kujtomë se pas postimit të Duas në Instagram të flamurit të “Autochthonous”, që këngëtarja e bëri për të sensibilizuar kompaninë Apple që Kosova të futet në aplikacionin e hartave të iOs, kishte reaguar edhe këngëtarja serbe Ceca apo ish gruaja e kriminelit të luftës Arkan, e cila e kishte quajtur Duan “vogëlushe”.

Por nga ky postim shihet se kush “është vogëlushja këtu”. /Kacaniku.net/