Subscribe Us

custom_html_banner1

Tottenham – Man United, formacionet zyrtare për ndeshjen e parë pas pandemisë


Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën Tottenham Hotspur dhe Manchester United.
Për ekipin e Jose Mourinhos dhe Ole Gunnar Solskjaer do të jetë sfida e parë pas pandemisë së koronavirusit, që paralizoi futbollin dhe gjithë botën, raporton Gazeta Express.
Objektivi i Unitedit është Champions League, derisa Tottenhami fillimisht synon zonën Europa League pasi renditet në pozitën e tetë 41 pikë.
Tottenham Hotspur:
𝗧𝗘𝗔𝗠 𝗡𝗘𝗪𝗦!

Lloris (C), Aurier, Dier, Sanchez, Davies, Winks, Sissoko, Lamela, Bergwijn, Son, Kane@WilliamHill latest (18+) ➡️ https://bit.ly/SpursManUtd2  ⚪️
View image on Twitter
2,798 people are talking about this
Manchester United: