Subscribe Us

custom_html_banner1

“Më vendosën armën në fytyrë dhe më grabitën”, futbollisti i Milanit tregon ngjarjen tronditëse


Futbollisti i Milanit, Samuel Castillejo është përballur me një situatë të rrezikshme ditën e sotme, ku fatkeqësisht, ka rënë pre e një grabitjeje.

Mesfushori spanjoll zbuloi vetë ngjarjen në rrjetet sociale ku tregoi se dy persona e kanë grabitur duke e kërcënuar me armë në fytyrë.
“A ndiheni mirë në Milano? Dy djem më grabitën duke ma vendosur armën në fytyrë”, shkruan 25-vjeçari.
Nuk dihet nëse autoritetet e rendit janë vënë lëvizje pas këtij rrëfimi të Castillejo.
25 vjeçari spanjoll këtë sezon në Serie A në fanellën e Milanit është paraqitur në 16 ndeshje.I