Subscribe Us

custom_html_banner1

Geti i gatshëm për koncerte: A po këndojmë këtë verë a jo?

Getoar Selimi duket se po pret me padurim rikthimin në mbrëmje muzikore.
Getoar Selimi si shumë artistë të tjerë gjatë kësaj periudhe ka pezulluar të gjitha planet
 për koncerte e mbrëmje muzikore, shkruan lajmi.net.
Së fundi, ai ndau me ndjekësit një fotografi, në mbishkrimin e së cilës shkroi “A po 
knojme n’ket vere a jo?”
Me këtë, ai tregoi se është i gatshëm për rikthim në skenë, posa të jepet leja për 
koncerte me fazat lehtësuese që qeverisë.
Kujtojmë se “Moti” titullohet projekti i fundit muzikor nga Geti në bashkëpunim me
 Onatin dhe Shaolin Gang. /