Subscribe Us

custom_html_banner1

Fotografi nga ‘protesta’ e VetëvendosjesKa filluar ‘protesta’ e Lëvizjes Vetëvendosje.
Ashtu edhe siç kishin paralajmëruar, Lëvizja Vetëvendosje ka filluar në ora 17:00 provë-protestën në Prishtinë.
Kjo “protestë” është duke u zhvilluar në dy lokacione, në sheshin “Skënderbeu” dhe “Adem Jashari”, raporton lajmi.net.
Më poshtë ju sjellim fotografi nga ‘protesta’ në sheshin “Adem Jashari”. /kaqaniku.net