Subscribe Us

custom_html_banner1

I Fundit

6/recent/ticker-posts

Hot Widget

Tefundit/hot-posts

Recent posts

View all
“Dua të luaj kundër Maqedonisë, duam të shkojmë në Evropian”
Menaxheri i Bale flet sërish: Gareth është buzë kalimit në Tottenham
Mbappe e njofton PSG-në se dëshiron të largohet
Shtatë të vdekur nga COVID-19, 163 të shëruar dhe 71 raste të reja
Nënkryetari i LDK’së lartëson Marrëveshjen e Washingtonit dhe njohjen nga Izraeli
Viti i ri shkollor: Ora e parë do t’i kushtohet pandemisë
Dalin të dhënat e fundit për COVID-19, Zemaj: Jemi më mirë se vendet e avancuara